GC Medya

2003 Yılından itibaren kurumsal firmalarda Müşteri Yönetimi hizmeti sunan ve son 5 yıldır dijital reklam sektöründe hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Sektörel tecrübelerimizden siz de yararlanmak isteseniz GC Medya olarak digital reklamcılık alanında sizlere de severek hizmet vermek isteriz.

Merkez ofisimiz İzmir Alsancakta olup müşterilerimizi diledikleri zaman ağırlamaktan mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Müşteri portföyümüz; Öncelikle şeffaf çalışma ortamımız  ,karşılıklı hissettirdiğimiz güven, yeniliklere açık bir şirket olarak sizler için kendimizi her geçen gün yenileyerek uzman kadromuz ile müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde ve zamanında karşılayıp, dijital çalışmalarınızı Google Adwords, Sosyal Medya, Seo ve Web Tasarım konusunda  müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet sunuyoruz.

 Google, Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi mecralarda reklamlarınızı yapıyor. Etkinize Etki katıyoruz. Web Tasarım ve Seo Çalışmaları ile sizler için yeni sanal mağaza ortamlarınızı hazırlıyoruz.

 Doğru reklam Doğru müşteriyi getirir bilinci ile işimizi yapıyor, her müşterimiz için özel atanan müşteri temsilcisi tarafından hesap takibi yapıyoruz. Böylece daha doğru müşteriye dokunup daha az maliyetle daha fazla verim almanızı sağlıyoruz.

 Sizde işinizi daha geniş kitlelere duyurup kendi bütçenizi kendiniz belirleyip profesyonel destek alıp Maximum verim almaya ne dersiniz..