Görsel Açıdan Zengin Instagram Reklamları ile  İşletmenizin Tanıtımı Yapmaya Ne Dersiniz?

İşletmenizin marka bilinirliğinizi artırarak daha geniş kitlelere ürün ve hizmetinizi yaymaya olanak sağlar. İnstagram reklamları her geçen gün kendini yenileyerek işletme sahiplerine yenilikler katmaktadır. Markanızı tüm dünya da farklı seçeneklerle tanıtmanın tam zamanı…

Twitter reklamları aracılığıyla;

  • Kullanıcıları web sitenize çekebilir,
  • Tweet etkileşimi sağlayabilir,
  • Kullanıcıların sizi takip etmesini sağlayabilir,
  • Uygulama ve hesap tanıtımı yapabilirsiniz.

Twitter Reklamları Nasıl Ücretlendirilir?

Twitter reklamlarında ücretlendirme reklam türüne göre değişiklik göstermektedir. Twitter reklamları ile ilgili detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşla letişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.

 

Twitter Reklamları Nerede Görüntülenir?

Twitter reklamları arama sonuçlarında, anasayfa zaman akışında ve profil sayfalarında görüntülenir.

Twitter Reklamlarının Hedefleme Seçenekleri Nelerdir?

Twitter reklamlarında kullanıcı adı, cihaz, konum, anahtar kelime ve ilgi alanı hedefleme seçenekleri ile doğru kullanıcıya ulaşmak mümkündür.

Twitter Reklam Modelleri Nelerdir?

  • Sponsorlu Gündem olarak geçen bu reklam modeli aracılığıyla gündemin en başında yer alabilir ve çok sayıda kullanıcıya ulaşabilirsiniz.
  • Sponsorlu Hesap reklam modeli ile Kimi Takip Etmeli bölümünde Twitter hesabınız yer alır, böylece takipçi sayısını artırabilirsiniz.
  • Sponsorlu Tweet reklamları kullanarak, sizin tarafından belirlenen anahtar kelimeler aracılığıyla, sizi henüz takip etmeyen kullanıcıların arama sonuçlarında reklamınızı gösterebilirsiniz .

Twitter Reklamlarının Performansı Nasıl Takip Edilir?

Twitter’ın detaylı istatistik ara yüzü ile reklam trafiğinizi ve organik erişimleri takip edebilirsiniz. Kullanıcıların her bir Tweet ile girdiği etkileşimi inceleyerek, buradan aldığınız detaylı bilgilerle hedef kitlenizin daha çok etkileşime geçtiği içerik türlerini tespit edebilir, stratejinizi bu doğrultuda şekillendirebilirsiniz.

Başvuru Formu