Dijital Dünya’ya Ayak Uydurun

Türkiye’de internet kullanım oranı her geçen gün artıyor. Potansiyel müşterileriniz ürün veya hizmet satın almadan önce Google’da detaylı aramalar ve karşılaştırmalar yapıyor. Ürününüz veya hizmetinizi sizinle gerçekten ilgilenen bir hedef kitleye ulaştırmak için Google Ads reklamlarını kullanmaya bugün başlayın.

Hesap optimizasyonu aracılığıyla %85’lere varan tasarruf elde edebilir, reklam bütçenizi çok daha verimli kullanabilirsiniz. Google reklamlarınızı anahtar kelime, coğrafi yer ya da cihaz hedefleme seçenekleri ile özelleştirebilir, Google’da arama yapan her kullanıcıya değil sadece ilgili kullanıcılara ulaşabilirsiniz. Reklamlarınız uygun zamanlarda en alakalı kişiler tarafından görüntülenir.

Tüketicilerin satın alma davranışlarını gözlemleyin; hangi ürün veya hizmeti ne zaman aradıklarını öğrenerek doğru zamanda doğru ürünü veya hizmeti bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Daha düşük maliyetlerle daha etkili reklam yapmak ve daha geniş hedef kitlelere ulaşmak için, hesap yapınızı ve web site tasarımınızı, reklam metinlerinizi ve anahtar kelimelerinizi Google içerik ve kalite yönergelerine uyumlu hale getirerek reklam konumunuzu yükseltebilirsiniz.

 

İstediğiniz Bütçeyi Ayırın.

Yerel işletme reklamlarından uluslararası reklam çalışmalarına kadar Ads ile erişebileceğiniz kitle bütçenizin büyüklüğü ile sınırlıdır. Reklamlarınız için günlük bütçeyi GC Medya yardımı ile belirleyebilir ve dilediğiniz zaman günlük bütçenizi arttırabilir ya da azaltabilirsiniz.

 

Google Ads Reklamları ile Yüksek Etki Alın!

GC Medya Google reklamları için beklentilerinizi dinler, sizin için anahtar kelime, banner, video ve metinleri hazırlar. Hedef kitlenize en uygun hedefleme yöntemlerini marka amaçlarınıza uygun olarak hazırlar. Google Ads reklamlarınızı doğru zamanda doğru yerde doğru mesajla gösterir.

 

Ücretsiz Telefon ve E-Posta Desteği

Reklamlarınız hakkında sormak istediğiniz bütün soruları bize telefon, e-posta ya da web sitemizdeki canlı destek üzerinden iletebilirsiniz.

 

Ek Hizmetler

GC Medya ile çalışmaya başladığınızda aşağıdaki birçok hizmetten ücretsiz faydalanabilirsiniz.

  • Mobil Cihaz Reklamları
  • Google Maps/Earth/Rehber Kaydı
  • Google Görüntülü Reklam Ağı
  • Google Reklam Site Uzantıları
  • Arama Motoru Optimizasyonu
  • Sosyal Medya Çözümleri

Başvuru Formu